Nezařazené

Mezinárodní literární soutěž v anglickém jazyce

Dne 19.12.2023 se uskutečnila školní kola druhého ročníku mezinárodní literární soutěže v anglickém jazyce, kterého se zúčastnilo 7 studentek a studentů naší školy a 22 studentek a studentů naší partnerské školy, kterou je Stredná priemyselná škola dopravná v Trnave.

Vzhledem k náročnosti letošního zadání, které znělo „Historical Fantasy“, postoupily do užšího výběru 3 práce z naší školy a 4 práce z partnerské školy v Trnavě. Všechny postupové práce byly nezávisle hodnoceny jak komisí naší, tak i komisí partnerské školy.

Soutěž byla formálně uzavřena dne 26.2.2024 a vyhlášení výsledků této soutěže se uskutečnilo na naší škole dne 28.2.2024 a o den později v Trnavě.

Zde je konečné pořadí všech finalistů:

  1. Peter Ščasný (SPŠD Trnava)
  2. Lukáš Sova (SPŠD Trnava)
  3. Petr Horničár (SSEB Břeclav, ELT 2.B)
  4. Klára Drobná (SPŠD Trnava)
  5. Adéla Čapková (SSEB Břeclav, OA 2.B)
  6. Eliška Stankovičová (SSEB Břeclav, OA 3.B)
  7. Viliam Hirner (SPŠD Trnava)

Blahopřejeme Petrovi Horničárovi za krásné 3. místo. Poděkování patří všem zúčastněným studentkám, studentům a také všem kolegyním a kolegům, kteří se na přípravě soutěže a hodnocení prací podíleli.

redakce