Nezařazené

Sportovní den s partnerskou SPŠD z Trnavy

Dne 24. 4. 2024 naše škola přivítala sportovce a kolegy z partnerské průmyslové školy dopravní z Trnavy v rámci tradičního sportovního soutěžení.

Po slavnostním zahájení ve školní tělocvičně a přivítáním sportovců řediteli obou škol – Mgr. Uher a Ing. Papík bylo zahájeno první soupeření ve florbalu dívek. Utkání probíhalo v bouřlivé atmosféře za nadšeného povzbuzování přítomných fanoušků a diváků. Utkání mělo naprosto vyrovnaný průběh a sportovní štěstí se více přiklonilo k našim hráčkám, které nakonec vybojovaly těsné vítězství 4 : 3.

Do druhého utkání ve florbalu nastoupili chlapci. Utkání obou týmů mělo po sportovní stránce velkou kvalitu a naši borci nakonec dosáhli zaslouženého vítězství v poměru 9 : 7.

Pro zpestření sportovního dopoledne, se snahou trochu odlehčit napjatou sportovní atmosféru, vyzvali naši tělocvikáři své kolegy z partnerské školy k utkání opět ve florbalu. Atraktivní podmínkou v utkání učitelů byl požadavek, aby na každé straně byla přítomna alespoň jedna žena. Za nadšeného povzbuzování přítomných žáků prokázali naši učitelé výbornou sehranost a svého soupeře porazili výrazným rozdílem
 9 : 2.

Za stavu dvou vítězství našich sportovců již bylo rozhodnuto o držiteli putovního poháru ve prospěch naší školy, a proto k poslednímu utkání v odbíjené smíšených družstev mohli naši sportovci přistupovat s nadhledem. Utkání mělo opět velmi vyrovnaný průběh a naši volejbalisté nakonec vyhráli v poměru setů
 2 : 0.

Slavnostního ukončení sportovního dopoledne se opět ujali ředitelé obou škol, kteří vyjádřili velkou spokojenost s průběhem, organizací a atmosférou celé akce, poděkovali sportovcům za předvedené výkony s přáním nadále ještě více prohlubovat sportovní spolupráci.

Na úplný závěr je potřeba poděkovat všem níže uvedeným, kteří se podíleli na velmi vydařené sportovní akci.

Učitelé:

Mgr. Uher Jiří – ředitel školy

Mgr. Martínková Jitka

Mgr. Svačina František

Mgr. Ošmera Josef

Bc. Kubát Lukáš

Bc. Vilímková Alexandra

Dívky:

Zrůnová Ester OA 1.B

Příhodová Lucie OA 1.A

Bernátová Zuzana OA 2.A

Kubíková Sofie OA 2.B

Hasilová Ladislava OA 2.B

Pekárová Karolína OA 3.A

Mackovčínová Veronika OA 3.A

Němcová Sára OA 3.B

Švirgová Marie OA 3.B

Nálezná Tereza OA 3.B

Kopecká Michaela OA 1.A

Čapková Adéla OA 2.B

Chlapci:

Jedlička Roman STR 1

Konečný Filip PED 3

Konrád Lukáš ELS 2

Martinka Roman ELT 3.B

Kukliš Lukáš OA 3.A

Herodes David ELT 2.B

Haluza Štěpán OA 2.A

Hájek Sebastian ELT 2.A

Prokeš Petr ELT 4.B

Mikulica Lukáš STR 1

Hřebačka Filip STR 1

Petrla Vladimír PED 2

Koubek Lukáš ELT 2.A

kubat