Ve dnech 19. a 20.12. připravili odborné komise naší školy projektové dny pro žáky ze ZŠ Kupkova a Slovácká. Žáci si mohli na pracovištích oboru Elektrotechnika – informační technologie vyzkoušet lety s dronem (bohužel se počítaly i ztráty, kdy jeden dron má zlomenou packu 🙂 ) a otestovali virtuální realitu v 3D brýlích. Na pracovištích oboru Strojírenství se podívali na ukázku výměny pneumatiky v autodílně, zasoutěžili si v odborných učebnách Obchodní akademie a Provozu a ekonomika dopravy a podívali se na naší malou modelovou železnici. Na jednotlivých pracovištích se vystřídalo celkem 110 žáků. Ukázky pro ně připravili za podpory vyučujících studenti jednotlivých oborů naší školy. Celá akce byla žáky hodnocena velmi pozitivně a tak to byl perfektně strávený čas v předvánoční atmosféře.

+ 5

Zobrazit přehledy

Propagujte příspěvek

To se mi líbí

Okomentovat

Sdílet

redakce