Prezentace školy na dnešním Fortelu. Na přehlídce břeclavských firem na Domě školství se dnes prezentovala i naše škola. K přehlídce jsme měli vymezené pódium a myslím, že jsme jej využili na 100%. Prezentovali se žáci téměř všech technických a dopravních oborů ze všech součástí školy. K vidění byla malá železnice, robot v životní velikosti, satelit ze soutěže CanSat nebo sonda z projektu Dotkni se vesmíru a mnoho dalších mini projektů. Celou akci zahájil ředitel Hospodářské komory pan Ing. Luboš Kukliš. Krátké vystoupení měli také přítomní hosté pan Bc. Jakub Matuška za město Břeclav a za naší školu ředitel pan Mgr. Jiří Uher. Akce určitě přispěla k propagaci firem v regionu a také zdůraznila potřebu vzájemné spolupráce vzdělávací instituce s praxí. Děkujeme všem žákům školy, kteří se Fortelu zúčastnili a reprezentovali naší školu na veřejnosti.

redakce